logotyp
Login

Naše tety

Barbara

BarbaraAbsolvovala jsem střední zdravotnickou školu obor všeobecná sestra, během své praxe jsem působila na novorozeneckém oddělení a alergologické školce, následně jsem svou specializaci zaměřila na kardiologii. Po studiu na vysoké škole jsem na několik let změnila obor, nicméně práce s lidmi, která mne těší, mi zůstala, nyní se opět po letech vracím do oboru, být opět zdravotníkem a starat se o zdraví těch nejmenších. Příležitost být součástí týmu jesliček Žirafka mi dává možnost využít své odborné znalosti, dále rozšířit si své vědomosti a hlavně opět dělat práci, která mne naplňuje a dává smysl, možnost opět pracovat s dětmi, rozvíjet jejich potenciál, starat se o jejich radůstky i bolístky, odměnou je mi pak jejich radost, nadšení učit se novým věcem a jejich způsob vyjádření svého originálního já. Práce zdravotníka je poslání a v jesličkách o to zodpovědnější, protože mi svěřujete to nejcennější co máme a to jsou děti.
Ve svém volném čase hlídám děti ve své rodině nebo svých přátel, dále sportuji, ráda čtu a poslouchám hudbu.

Irena

Irena

Již od mládí jsem měla velmi kladný vztah k malým dětem. Často se na mne příbuzní obraceli s prosbou občasného hlídání, které jsem ráda přijímala. Souhra náhod a láska k malým dětem mne nakonec přivedla k tomu, že jsem se rozhodla změnit kvalifikaci.

Absolvovala jsem kurz s kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a stala se ze mne chůva. Vzdělání je důležité, ale nebylo by nic platné, kdybych čas s dětmi netrávila ráda. Práce s nejmenšími dětmi mě nabíjí energií a dělá mi velkou radost, když se se mnou smějí a cítí se bezpečně. O svěřené děti se starám s láskou jako by byly mé vlastní.

Volný čas ráda trávím aktivně s rodinou, v létě na kole, u vody nebo v přírodě. V zimě lyže, brusle, procházky a velmi ráda relaxuji s knížkou v posteli.


Iva

IvaJsem absolventkou střední zdravotnické školy obor Dětská sestra. Po škole jsem pracovala 5 let na tehdejším oddělení nedonošených dětí Kojeneckého ústavu. Dále jsem pracovala několik let v ordinacích praktického dětského lékaře a asi 6 let jako instruktor kojeneckého plavání a plavání dětí předškolního věku. Pomáhala jsem organizovat a realizovat rekreační pobyty pro rodiče s dětmi.

Jsem zakládající členkou občanského sdružení, která se zabývá organizací volnočasových aktivit a akcí pro rodiny s dětmi, organizací kroužků a jsem instruktorkou cvičení pro rodiče s dětmi. Celý můj profesní život se stále stáčí k dětem, hlavně k těm nejmenším. Myslím, že dovedu vycítit potřeby a pocity malinkých dětí i jejich maminek. Práce s nimi mne velice baví, naplňuje a beru ji spíš jako radost, než jako povolání.


Alča

AlčaVystudovala jsem střední Rodinnou školu, mám 4 děti - dvě dívky a dva chlapce. Každou mateřskou dovolenou jsem si opravdu vychutnala a s dětmi jsem navštěvovala různé pohybové a hudební kroužky. Ve společnosti dětí jsem se cítila nejlépe, proto jsem po ukončení poslední mateřské absolvovala rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, a tím se mi otevřela možnost pracovat s dětmi, což byl vždy můj sen. V Žirafce dbáme na rodinnou atmosféru a individuální potřeby každého děťátka a mě dělá šťastnou, když vidím dětskou radost, pokroky i úsměvy.

Jarka

JarkaVždy jsem toužila pracovat mezi malými dětmi. Mám zkušenosti s hlídáním dětí v rodině i mimo ni od miminek až do školních let.
Děti dávají životu smysl. Každé z nich je originál a s nimi je i každý den jinak pestrý, zábavnější a radostnější. Co jim dáme, vrací úsměvem a roztomilostí a jen z jejich očí září nepředstírané štěstí.
Po absolvování rodinné školy zaměřené na společné stravování jsem ještě vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední pedagogické škole.
Pracovala jsem jako učitelka v mateřské škole. S dětmi jsme mimo jiné navštěvovali kroužky plavání a bruslení.
Poté jsem dělala asistentku pedagoga a následně vychovatelku ve školní družině ve speciální škole pro kombinovaně handicapované děti, kde jsem vedla hudebně-pohybový kroužek a canisterapii.
Několik let jsem byla i asistentkou pedagoga na základní škole.
Ráda čtu, kromě dětí miluji zvířata a přírodu a baví mě řemeslné a rukodělné práce.

Ivča

IvčaJsem maminkou již dospívajícího syna a v životě není nic krásnějšího, než dítko provázet poznáváním nových životních okamžiků. Můj vřelý vztah k dětem se promítl i do profesního života, kdy jsem absolvovala kurz Chůvy do zahájení povinné školní docházky. S dětmi jednám s porozuměním, pomáhám jim, když pomoc potřebují, ale zároveň je podporuji v jejich rozvoji. Na dětem obdivuji jejich bezprostřednost a fantazii, jejich energie je mým hnacím motorem. Mám ráda sport, cestování, taneční aktivity a hlavně smích - pro děti tu budu vždy s otevřenou náručí, pohlazením a úsměvem na rtech.

Aktuality v měsíci březnu

Školka Žirafka

• Prevence respiračních chorob
• Vítání jara
• Velikonoční dílničky
• Výchovný program Žížaly

Aktuality v měsíci únoru

Školka Žirafka

• Výchovný program - Proč nám kráva mléko dává
• Masopust a karnevaly
• Návštěva divadla Radost
• Muzikoterapie
• Sporťáček
• Školka - loopedie, angličtina

Aktuality měsíc leden

Školka Žirafka

• Sporťáček
• Výchovný program O vodě
• školka - logopedie
• školka - angličtina

Aktuality v měsíci prosinci

Školka Žirafka

• Vánoční focení
• Mikulášská nadílka
• Výchovný program Bylinky
• Vánoční dílničky a besídky

Aktuality v měsíci listopadu

Školka Žirafka

• Halloweenské dny
• Výchovný program stromy
• Výchovný program mravenci
• Muzikoterapie
• Lampiónový průvod s koňem Svatého Martina
Asociace provozovatelů dětských skupin
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign