logotyp
Login

Reference rodičů

Andrea Jeřábková a Leopold Košťál (jesličky Jundrov)

Vážená paní ředitelko, naše milé tety,
rádi bychom Vám poděkovali za Váš neskutečně laskavý přístup v jesličkách k naší Leontýnce. Děkujeme za všechny básničky, písničky, dovednosti, návyky, které jste ji naučily, přestože byla tak malá. Víme, že to není samozřejmost, o to více si všeho vážíme. Díky Vaší péči, jsme s klidem odjížděli do práce, protože jsme věděli, že je v dobrých rukou. Leontýnka se do jesliček vždy těšila a moc ráda na vás všechny vzpomíná. Děkujeme!

Paní Vlaďka C. (jesličky Jundrov)

Dcerka navštěvuje jesličky Žirafka v Jundrově a jsme moc spokojeni. Krásný, přátelský přístup tetiček k dětem je úžasný. Bohatý program, kreativita, legrace ...Terezka chodí do jesliček moc ráda. Vřele doporučujeme!

 


Paní Eva Z. (jesličky Jundrov)

Krásné jesle, tety jsou vždy milé a hodné na děti. Zvládají i velmi akční děti, mají můj obdiv za svou výdrž.


Pan Kevin L. (jesličky Židenice)

Fantastic Nursery - our first kid loved his time here and our second is now loving her time here just as much - great atmosphere for the kids to develop and the teachers are first class with the kids - 5* from me.


Paní Diana P. (jesličky Židenice)

Very happy with the nursery, the staff is absolutely amazing!


Paní Blanka D. (školka Jundrov)

Paní učitelky z Jundrova jsou plné entuziasmu a skvělých nápadů, mají nadstandartní přístup k dětem a přátelský a vstřícný vztah k rodičům. Zvláště chválím informovanost o dění ve školce a zpětnou vazbu podávanou rodičům. Budou nám chybět :)


Paní Silvie F. (jesličky Židenice)

Maximální spokojenost úplně se vším! Vedení - paní ředitelka je člověk na svém místě, přístup k dětem, prostředí, úžasný personál, vše perfektní. Dcera je nadšená a my taky :-) VŠEM MOC DOPORUČUJI!!!!


Paní Dana V. (jesličky Židenice)

Úžasné Jesličky. I když dcera chodila jen necelý rok, než jsme museli zrušit kvůli nemoci, máme jen dobré vzpomínky. Komunikace skvělá. "Tety" hodné a milé, vždycky si s naší malou uměly poradit. Můžeme jen doporučit dál!


Paní Lenka M. (jesličky Jundrov)

Ještě jednou chceme paní ředitelce a všem tetám, které se o dceru těch 2,5 roku staraly velmi poděkovat, nemám, co bych kritizovala, můžu jen chválit, a to ne všechny dny byly s naší dcerou jednoduché. Pro mě byl důkaz kvality radost dcery, s jakou do jesliček chodila. Pokud by mohla, kolikrát by přišla i v sobotu a v neděli. S manželem Vám přejeme mnoho úspěchů a vše dobré! A samozřejmě mnoho tak spokojených dětí a rodičů jako jsme po celou dobu byli my.


Paní Pavla S. (školka Jundrov)

Jsem moc spokojená a myslím, že syn také. Každopádně mu pobyt ve školce prospívá. Velice oceňuji, jakou práci si paní učitelky dají s informovaností rodičů, co se bude dít, dokumentací (fotky, videa), jak probíhaly aktivity, hry. Jsou vždy usměvavé a udělají si čas na popovídání o dítěti a jeho aktivitě ve školce.


Paní Diana V. (jesličky Židenice)

Doporučuji, kde můžu. Skvělé jesličky (Židenice) a úžasné tety, které si uměly se synem poradit. Byli jsme opravdu spokojení.


Paní Š. (jesličky Židenice)

Za nás nejlepší rozhodnutí,aby naše dcera chodila do jesliček (Židenice). Tety jsou skvělé, naučí děti tolik nových věcí a pevně věřím,že dcera díky nim zvládne přechod na MŠ bez problémů. Veškerá komunikace s jesličkama je prostě na 1 :)Tety moc Vám za vše děkujeme

Paní Erika V. (jesličky Židenice)

Maximální spokojenost s jesličkami! Doporučuji každé rodině, co chtějí kvalitní péči o jejich ratolesti. S vybíráním vhodného místa je to složité a já jsem ráda, že jsme syna dali právě sem. Je spokojený, dokonce se mu někdy nechce ani domů a neskutečně mu to prospívá. Komunikace s paní Dvorskou a tetami je na jedničku.


Paní Petra E. (jesličky a školka Jundrov)

Žirafku mohu jen a jen doporučit. Naše dcerka ji navštěvuje již téměř 4 roky. Prošla jesličkami, nyní je ve školce. Za ta léta tvořily tety a nyní paní učitelky pro naši dcerku součást širši rodiny. Jsou skvělé svým osobním, téměř mateřským, ale současně důsledným přístupem. Program ve školce je velmi pestrý, všestranný. A co se vedeni týče, paní Dvorská je rázný člověk, se kterým se vždy dalo jednat zcela otevřeně a na rovinu, vždy byla nakloněna kompromisu a za celou dobu nebyla jediná věc, na které bysme se výsledně nedomluvily. A vzhledem k tomu, že za ta léta se ve školce setkáváme pravidelně se stejnými rodiči a do školky s dcerkou chodí dlouhou dobu stejné děti, evidentně jsou zde spokojeni i další rodiče … takže za mě jednička s hvězdičkou a až jednou budeme Žirafku opouštět, bude to smutné loučení ... jen tak dále!!!

Paní Markéta D. (jesličky Jundrov)

Syn chodí do jesliček v Jundrově a naprosto fantastické, obrovská spokojenost. Tety neustále připravují program a zábavu od zpívání, tvoření až po vzdělávací aktivity a je vidět, že svou práci milují. Neměnili bychom, budeme chtít pokračovat i do školky, přesto, že máme státní školku blíže bydlišti. 


paní Olli S. (školka Jundrov)

Dcerka chodí do školky a jsme obě nadšené. Velký můj obdiv patří paní učitelkám, jak s nadšením a velkým nasazením se dětem věnují. Prostě lépe jsme nemohli vybrat!


Paní Mária L. (jesličky Židenice)

Do jesliček chodil syn a teď tam chodí dcera. Jsem moc spokojená - tety jsou úžasné, obě děti je milují. Moc se mi líbí systém vzdělávání resp. program, děti jsou motivované a naučí se vše, co potřebují potom pro snadnější nástup do mateřské školy. S jesličkami se dobře komunikuje, paní ředitelka i tety reagují rychle, informují o všem důležitém a snaží se vyjít vám vstříc.


Manželé Renata a Vincent G. (jesličky Jundrov)

Děkujeme za veškerou péči, lásku, první krůčky. každý den jsme viděli u Pauliho pokroky, spokojenost a úsměv, a to vše díky vám! Přejeme Vám hodně úspěchů a abyste stále měly dostatek energie, pevné zdraví a hodně úsměvů.


Pan Jiří E. (jesličky Jundrov)

Jménem celé naší rodiny vám děkujeme za obětavou péči, velkou míru trpělivosti a za lásku, kterou jste dceři věnovaly. Dva roky pod vaší taktovkou jí byly obrovským přínosem. Fakticky jste se podílely na její výchově, podporovaly její vývoj a pokroky, které za tu dobu udělala, jsou neuvěřitelné! Velmi rádi budeme na toto období a vás všechny vzpomínat!


Paní Beata M. (jesličky Židenice)

Děkujeme moc tetám za jejich skvělou práci a p. ředitelce za vstřícnost. Je skvělé, že jim všem jde na prvním místě o dítě. 


Paní Dana D. (jesličky Jundrov)

Růže jsou krásné, ale i trnité – tak jak to bylo někdy s Rozárkou. Moc vám všem chci poděkovat za skvělou péči, kterou jste Rozárce věnovaly. Jste úžasné, Kájo, Lucky, Barčo, Irčo, Ivo, Alčo, p. ředitelko!


Pan Michal F. (jesličky a školka Jundrov)

Vážená paní ředitelko,

chtěl jsem Vám i Vaším tetám a paní učitelkám ještě jednou poděkovat za péči, kterou jste věnovali naší dceři Klárce. Jesle i školka měly pro Klárku z mého pohledu velký význam a i díky tomu se naučila mnohým dovednostem, návykům a sociálním interakcím, na kterých může ona i my stavět dál. Práce s malými dětmi je náročná, musím uznat, že paní učitelky se velmi snažily, aby pro děti čas strávený ve školce byl smysluplně naplněný.


Paní Klára P. (jesličky Židenice)

Děkujeme všem v Žirafce za perfektní péči o dceru. Moc se jí tady líbilo.


Manželé Lenka a Zdeněk M. (jesličky Jundrov)

Děkujeme za 2,5 roku péče, kterou jste dceři věnovali. Za všechny básničky, písničky, které jste ji naučili a radosti, které jste jí dokázali dát. Přejeme vše dobré a plno stejně spokojených dětí a rodičů.


Paní Regina H. (jesličky Jundrov)

Velké poděkování všem tetám i paní ředitelce za skvělý a laskavý přístup a za to, že vytváří prostředí, kam i ti nejmenší chodí rádi a bez slziček. Budeme rádi vzpomínat.


Aktuality na červenec a srpen

Jesličky Žirafka

• Výlety do přírody
• Vodní radovánky na zahradě
• Hledání pokladu
• skautský týden
• ponocování

Aktuality na červen

Jesličky Žirafka

• Dětský den - soutěže a skákací hrady na zahradě.
• Canisterapie
• Přednáška p.Mgr. Maxové na téma : Někdy vážně nevíme, co s ním! Nefunguje to po dobrém ani po zlém. Jak pracovat s odměnami a tresty. A co je pro naše dítě skutečná odměna a co přísný trest? Co nikdy jako rodič nesmím udělat? Rozumět sobě a rozumět svému dítěti je první rozhodný krok správným směrem. Diskuse

Aktuality na květen

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Výchovný program - Ptačí svět kolem nás
• Přednáška pro rodiče p. magistry Maxové - témata : Nastavování pravidel a důslednost ve výchově, Co se vzdorujícím dítětem, Jak na malého tyrana.

Aktuality na duben

Jesličky Žirafka

• Výchovný program - Recyklohrádky
• Canisterapie
• Vítání jara

Aktuality na bžezen

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Výchovný program - Moje tělo
• Velikonoční dílničky s rodiči
• Prevence respiračních chorob

Aktuality na únor

Jesličky Žirafka

• karneval v Žirafce
• canisterapie
• prevence respiračních chorob - nožní koupele
• inhalace Vincentky
• Dechová cvičení
• Výchovný program kouzelné bylinky

Aktuality na leden

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Prevence respiračních chorob - nožní koupele, inhalace a popíjení Vincentky
• Dechová cvičení

Aktuality na prosinec

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Výchovný program - Hebce měkce
• Mikulášská nadílka
• Vánoční dílničky a zpívanky s rodiči
• Inhalace Vincentky - prevence respiračních chorob
Asociace provozovatelů dětských skupin
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign