logotyp
Login

Naše tety

Domča

DomčaJsem absolventkou pedagogického lycea v Brně. K tomuto oboru mě přivedla moje láska k dětem. Vždy jsem věděla že, s nimi chci pracovat. Pokud jde o mojí praxi, pracovala jsem jak v soukromých zařízeních, tak i ve státních. Momentálně studuji Vyšší odbornou školu v Olomouci obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Můj přístup k dětem je vřelý a respektující, vždy se v dětech snažím rozvíjet jejich nejlepší stránky. Ráda je vedu ke sportu a k učení hrou. Svůj volný čas nejraději trávím v okruhu svých blízkých, jak rodiny, tak přátel. Ráda cestuji, sportuji a pěstuji pokojové rostliny. Svoji práci miluji a užívám si jí na 100%.

Adéla

AdélaPo absolvování střední školy jsem nastoupila na vysokou školu stavební. Po dvou letech studia jsem zjistila, že to není ten směr, kterým se chci dát. Od mala jsem děti měla ráda a vždy mě těšila jejich přítomnost. Kamarádky, co již mají děti, mě několikrát prosily, zda bych jim nepomohla s hlídáním. Vždy mě tyto chvíle nabily energií a daly mi sílu na další dny.
Od první třídy jsem chodila do skautu, kde jsem ve svých 13 letech začala vést svou první družinu vlčat. Vedení jsem se věnovala 4 roky a v září 2023 jsem se k němu opět vrátila s družinou Benjamínků.
Moc mě práce s dětmi těší a naplňuje, jsou to úžasné bytosti. I já se mám od nich co učit - ta jejich upřímnost, akčnost a představivost je neuvěřitelná. Proto jsem se rozhodla věnovat se dětem naplno a udělala si kurz chůvy pro dětské skupiny.
Mezi mé koníčky patří turistika v přírodě, lyžování, kolečkové brusle a čtení knížek. Dříve jsem chodila do folklorního souboru Hanýsek a i v současnosti ráda chodím na hody zatancovat si lidové tance.

Iva

IvaJsem absolventkou střední zdravotnické školy obor Dětská sestra. Po škole jsem pracovala 5 let na tehdejším oddělení nedonošených dětí Kojeneckého ústavu. Dále jsem pracovala několik let v ordinacích praktického dětského lékaře a asi 6 let jako instruktor kojeneckého plavání a plavání dětí předškolního věku. Pomáhala jsem organizovat a realizovat rekreační pobyty pro rodiče s dětmi.

Jsem zakládající členkou občanského sdružení, která se zabývá organizací volnočasových aktivit a akcí pro rodiny s dětmi, organizací kroužků a jsem instruktorkou cvičení pro rodiče s dětmi. Celý můj profesní život se stále stáčí k dětem, hlavně k těm nejmenším. Myslím, že dovedu vycítit potřeby a pocity malinkých dětí i jejich maminek. Práce s nimi mne velice baví, naplňuje a beru ji spíš jako radost, než jako povolání.


Alča

AlčaVystudovala jsem střední Rodinnou školu, mám 4 děti - dvě dívky a dva chlapce. Každou mateřskou dovolenou jsem si opravdu vychutnala a s dětmi jsem navštěvovala různé pohybové a hudební kroužky. Ve společnosti dětí jsem se cítila nejlépe, proto jsem po ukončení poslední mateřské absolvovala rekvalifikační kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, a tím se mi otevřela možnost pracovat s dětmi, což byl vždy můj sen. V Žirafce dbáme na rodinnou atmosféru a individuální potřeby každého děťátka a mě dělá šťastnou, když vidím dětskou radost, pokroky i úsměvy.

Jarka

JarkaVždy jsem toužila pracovat mezi malými dětmi. Mám zkušenosti s hlídáním dětí v rodině i mimo ni od miminek až do školních let.
Děti dávají životu smysl. Každé z nich je originál a s nimi je i každý den jinak pestrý, zábavnější a radostnější. Co jim dáme, vrací úsměvem a roztomilostí a jen z jejich očí září nepředstírané štěstí.
Po absolvování rodinné školy zaměřené na společné stravování jsem ještě vystudovala předškolní a mimoškolní pedagogiku na střední pedagogické škole.
Pracovala jsem jako učitelka v mateřské škole. S dětmi jsme mimo jiné navštěvovali kroužky plavání a bruslení.
Poté jsem dělala asistentku pedagoga a následně vychovatelku ve školní družině ve speciální škole pro kombinovaně handicapované děti, kde jsem vedla hudebně-pohybový kroužek a canisterapii.
Několik let jsem byla i asistentkou pedagoga na základní škole.
Ráda čtu, kromě dětí miluji zvířata a přírodu a baví mě řemeslné a rukodělné práce.

Ivča

IvčaJsem maminkou již dospívajícího syna a v životě není nic krásnějšího, než dítko provázet poznáváním nových životních okamžiků. Můj vřelý vztah k dětem se promítl i do profesního života, kdy jsem absolvovala kurz Chůvy do zahájení povinné školní docházky. S dětmi jednám s porozuměním, pomáhám jim, když pomoc potřebují, ale zároveň je podporuji v jejich rozvoji. Na dětem obdivuji jejich bezprostřednost a fantazii, jejich energie je mým hnacím motorem. Mám ráda sport, cestování, taneční aktivity a hlavně smích - pro děti tu budu vždy s otevřenou náručí, pohlazením a úsměvem na rtech.

Aktuality měsíc červen

Jesličky Žirafka

obrázek
Vítáme všechny v novém školním roce a těšíme se na společné hraní, dovádění a nové zážitky!

Září věnujeme adaptaci nových dětí, seznamování s kamarády, s tetami a učitelkami . Zvykáme si na nové prostředí, poznáváme nové hračky a denní program jesliček a školky.

Schůzky pro rodiče nových dětí se konají 12.9. v pobočce Jundrov a 13.9. v pobočce Židenice.

Aktuality na červenec a srpen

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Výlety do přírody
• Letní radovánky

Aktuality měsíc červen

Jesličky Žirafka

• Canisterapie
• Oslavy dne dětí
• Výlety do přírody
Asociace provozovatelů dětských skupin
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign