Školka: Jundrov, Optátova 1; jesličky: Jundrov, Nálepkova 30; Židenice, Rokycanova 48. ESF Facebook

Jesličky Židenice: profily zaměstnanců

Zuzka

Profily zaměstnanců - ZuzkaVystudovala jsem SZŠ v Opavě, obor Všeobecná sestra. Po škole jsem 2 roky pracovala v Psychiatrické léčebně Opava, dále 2 roky ve FN Bohunice na neurologické JIP a 2 roky na interní JIP ve VN Brno. Od roku 2004 jsem se rozhodla pro dráhu maminky na plný úvazek a vychovávala (spolu s manželem) od té doby své 3 kluky.

Ráda své zkušenosti s výchovou a péčí o děti zúročím ve svém profesním životě. Děti vždy plnily stránky mého života. Mezi mé záliby patří sportování s dětmi - jezdí na kole, na bruslích, lyžují, plavou, hrají fotbal, badminton, ping-pong... A novou zálibou je studium angličtiny.

Terka

Profily zaměstnanců - TerkaVystudovala jsem Církevní střední zdravotnickou školu Grohova v Brně - obor Ošetřovatel. 13 let jsem jezdila na dětský letní tábor, nejdříve jako táborník, později pak jako oddílový vedoucí jednotlivých skupin. Během studia jsem v rámci praxe prošla nejrůznějšími typy pracovišť, např. chirurgie, neurologie, Domov pro seniory, Léčebna dlouhodobě nemocných, jesle, hospic. Už na střední škole jsem se ve volném čase věnovala péči o děti. Zkušenosti mám i s dětmi co trpí autismem a vyžadují individuální přístup.

Práce s dětmi je skvělá, protože právě tahle práce mě nejen baví, ale zároveň mi dává obrovské zkušenosti do života, které se mi budou jednou určitě hodit. Mezi moje koníčky patří jízda na kole, in-line brusle, tenis, cestování a kultura.

Hanka

Profily zaměstnanců - HankaVystudovala jsem Klvaňovo gymnázium a Střední odbornou školu zdravotnickou a sociální v Kyjově, obor Sociální činnost. Během školy jsem měla možnost navštívit v rámci praxe různá zařízení (domov pro seniory, dětský domov, Dětské centrum - kojenecký ústav, chráněné dílny apod.). Nejvíce mne zaujala práce s dětmi, proto jsem jako dobrovolnice vypomáhala v kojeneckém ústavu.

Nyní studuji v Brně VOŠ, obor Sociální práce. Děti miluji a práce s nimi je pro mě naplňující a dodává mi nezbytnou energii. Mám zkušenosti s individuálním hlídáním dětí v rodinách. Mezi mé zájmy patři rodina, zvířata, hudba a kultura.

Petra

Profily zaměstnanců - PetraVystudovala jsem Církevní střední zdravotnickou školu Grohova, obor Zdravotnický asistent a dále obor Všeobecná zdravotní sestra na VOŠ v Brně. Při studiu jsem pracovala s dětmi na Kociánce, jako terénní pracovník v domově pro seniory Naděje a dělala jsem zdravotnický dozor na dětských táborech. V roce 2009 jsem pracovala jako zdravotní sestra ve FN Bohunice na plicním oddělení. Od roku 2012 pracuji jako zdravotní sestra v ambulanci u praktického lékaře v Židenicích.

Jsem vdaná a mám 11měsíčního syna. Děti miluji a syn mě nabíjí pozitivní energii a tuto energii bych chtěla věnovat práci s dětmi. Mezi moje koníčky patří procházky s rodinou a pejskem, zpěv, jízda na kole a bowling.

Jana

Profily zaměstnanců - JanaVystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Kroměříži, obor dětská sestra. Po absolovování školy jsem pracovala v jeslích ve Vyškově, poté v Dětské nemocnici v Černých polích na infekčním oddělení. Po mateřské dovolené jsem nastoupila na koronární jednotce Nemocnice Boskovice.

V posledních letech jsem navštěvovala onkologické oddělení v Dětské nemocnici v Brně jako dobrovolník.

Mám dva dospělé syny, k mým zájmům patří běh, jízda na kole a poslech hudby.