logotyp
Login

Naše paní učitelky

Katka

KatkaJsem maminkou 7leté Kačenky a právě při výchově své dcerky jsem začala naplno objevovat svět dětí. Jejich jedinečnost, jejich fantazii, touhu poznávat vše nové. Toto mne ovlivnilo natolik, že jsem se rozhodla absolvovat kurz s kvalifikací Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, abych mohla kvalifikovaně pracovat s dětmi.

Pracovala jsem jako učitelka v soukromé MŠ (Újezd u Brna), dále jako lektorka plavání pro děti předškolního a školního věku. Jsem zakládající členkou a předsedkyní občanského sdružení, které se zabývá organizací volnočasových aktivit a akcí pro rodiny s dětmi. Práce s dětmi mě naplňuje a věřím, že kolik lásky, času a energie vložíme do dětí, tolik a ještě možná více se nám vrátí.

Ráda s dětmi tvořím a podílím se na kreativních věcech, je nádherné vyčíst v jejich očích nepopsatelné nadšení. Věřím v kouzlo příběhů a pohádek a je pro mne magické vidět a vnímat svět tak, jak ho vidí děti.


Lucka

LuckaVystudovala jsem střední zdravotnickou školu, obor zdravotnický asistent. Protože mě během praxe v Dětské nemocnici – Brno bavila nejvíc práce s dětmi, rozhodla jsem zaměřit se právě na práci s nimi. Začala jsem studovat na pedagogické fakultě obor speciální pedagogika se zaměřením na logopedii a surdopedii, jež skloubil mé předchozí znalosti se znalostmi potřebnými pro práci s dětmi. Po sedmi letech práce v jesličkách s našimi nejmenšími jsem se v rámci jednoho pracoviště přesunula ke starším dětem ve školce, ke kterým jsem celou dobu směřovala.
At už se jedná o děti malé či velké, se všemi pracuji láskyplně a při práci s nimi respektuji jejich potřeby a zaměřuji se na jejich individualitu. Mezi mé další zájmy patří rodina, zvířata, sport, hudba, čtení a studium psychologie, zvlášť té vývojové.

Sabina

SabinaK dětem mě přivedla práce v dětském koutku. Proto jsem si udělala kurz Asistenta pedagoga a rok pracovala v mateřské škole. Ale ani to mi nestačilo a proto jsem se rozhodla zvýšit kvalifikaci kurzem Chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky.
Na dětech mám nejraději jejich fantazii, hravost a naprostou upřímnost. Ráda s nimi tvořím. Vedla jsem dílničku pro děti na výrobu náramků a macramé. Chci je co nejvíc podporovat v seberozvoji a objevování.
Mám ráda focení, psaní, četbu a seberozvoj. Ve volném čase se snažím vzdělávat na různých kurzech, tvořím náramky nebo macramé a pracuji na dětské knížce.

Aktuality v měsíci prosinci

Školka Žirafka

• Vánoční focení
• Mikulášská nadílka
• Výchovný program Bylinky
• Vánoční dílničky a besídky

Aktuality v měsíci listopadu

Školka Žirafka

• Halloweenské dny
• Výchovný program stromy
• Výchovný program mravenci
• Muzikoterapie
• Lampiónový průvod s koňem Svatého Martina
Asociace provozovatelů dětských skupin
mojedetskaskupina.cz
Domů - Školka Žirafka
Jesličky a  školka Žirafka facebook
Instagram Žirafka

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign