Školka: Jundrov, Optátova 1; jesličky: Jundrov, Nálepkova 30; Židenice, Rokycanova 48.

Jesličky Židenice

Nová pobočka MŠ Žirafka – jesličky Brno Židenice

V minulých letech docházelo ke zrušení jeslí po celé republice, ve státním i soukromém sektoru. Někteří rodiče malých dětí se tak dostávali do bezvýchodné situace, když potřebovali zajistit kvalitní péči o svá batolata. V současné době je jeslí velký nedostatek. Silné ročníky nyní přivádějí na svět své potomky a o jesle vzrůstá zájem. Dnešní doba nedovoluje některým maminkám zůstat příliš dlouho mimo jejich profesní sféru.

Reagujeme na zvýšenou poptávku rodičů, kteří se snaží skloubit svou profesi s péči o malé dítě a chtějí, aby bylo o jejich děťátko dobře postaráno. V dubnu roku 2014 jsme otevřeli novou pobočku MŠ Žirafka – jesle Brno Židenice.

Jesličky v Židenicích nabízejí kapacitu pro 19 dětí. Péče o děti 6 měsíců do 3 let je specifická v tom, že ji může vykonávat pouze kvalifikovaný personál. Personál jesliček tvoří zdravotní sestřičky. Do péče o děti v jesličkách Židenice jsou zařazeny prvky Montesssori. Jesle Židenice se snaží navodit prostředí podobné domácímu, aby dítě nestrádalo, netesknilo po rodičích a mohlo se rozvíjet po stránce fyzické i duševní. V jeslích Židenice jsou plně respektovány individuální potřeby každého dítěte. Jesle Žirafka Brno Židenice oproti jiným zařízením pečující o malé děti mají výhodu v tom, že nabízejí téměř nepřetržitý provoz. Běžná provozní doba jeslí Židenice je od 7 do 18 hodin. V případě zájmu rodičů bude provozní doba rozšířena. O Vaše děti se postaráme jako o vlastní.